Online Only

ATN THOR 4 THERMAL 2.5-25X SCOPE
Original price was: $3,710.87.$3,525.33Current price is: $3,525.33.
Sale
ATN THOR 4 THERMAL 4-40X SCOPE
Original price was: $4,213.04.$4,002.39Current price is: $4,002.39.
1 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 658175115151 |
|---|---|
| Manufacturer | ATN |
| Manufacturer Part Number | TIWST4644A |
| Length | 17.1 |
| Power | 4X – 40X |
| Package Height | 4.3 |
| Package Width | 7.6 |
| Reticle | Multiple Patterns & Color |
| Shipping Weight | 4.4 |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Resolution | 640×480 |
| Eye Relief | 90mm |
| UPC | 658175115151 |
|---|---|
| Manufacturer | ATN |
| Manufacturer Part Number | TIWST4644A |
| Length | 17.1 |
| Power | 4X – 40X |
| Package Height | 4.3 |
| Package Width | 7.6 |
| Reticle | Multiple Patterns & Color |
| Shipping Weight | 4.4 |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Resolution | 640×480 |
| Eye Relief | 90mm |