Online Only

BURRIS THERMAL HANDHELD – 400 X 300 RES
Original price was: $1,799.99.$1,709.99Current price is: $1,709.99.
Sale
ATN THOR 4 THERMAL 7-28X SCOPE
Original price was: $3,009.13.$2,858.67Current price is: $2,858.67.
1 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 658175115106 |
|---|---|
| Manufacturer | ATN |
| Manufacturer Part Number | TIWST4387A |
| Shipping Weight | 4.39 |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Power | 7X – 28X |
| Package Height | 4.5 |
| Package Width | 8.0 |
| Reticle | Multiple Patterns & Color |
| Length | 17.5 |
| Resolution | 384×288 |
| Eye Relief | 90mm |
| UPC | 658175115106 |
|---|---|
| Manufacturer | ATN |
| Manufacturer Part Number | TIWST4387A |
| Shipping Weight | 4.39 |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Power | 7X – 28X |
| Package Height | 4.5 |
| Package Width | 8.0 |
| Reticle | Multiple Patterns & Color |
| Length | 17.5 |
| Resolution | 384×288 |
| Eye Relief | 90mm |