Online Only

SAVAGE 334 6.5CM 22″ MATTE – BLACK/BLACK SYN STOCK
Original price was: $417.50.$396.63Current price is: $396.63.
Sale
AUTO-ORDNANCE – THOMPSON TAO BOLT ACTION 50BMG FDE
Original price was: $10,008.75.$9,508.31Current price is: $9,508.31.
1 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 602686470049 |
|---|---|
| Manufacturer | Auto-Ordnance |
| Manufacturer Part Number | TAO50FDEFS |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 29" |
| Caliber/Gauge | .50 BMG |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 11.0 |
| Package Width | 20.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:15" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 71.0 |
| UPC | 602686470049 |
|---|---|
| Manufacturer | Auto-Ordnance |
| Manufacturer Part Number | TAO50FDEFS |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 29" |
| Caliber/Gauge | .50 BMG |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Package Height | 11.0 |
| Package Width | 20.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:15" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 71.0 |