Online Only

Savage Stance XR MC9 Handgun 9mm Luger 10(1)&13(1)rd Magazines 3.2″ Barrel Gray No Safety
Original price was: $491.74.$467.15Current price is: $467.15.
Sale
Beretta USA SPEC0716A 80X Cheetah Micro-Compact Frame 380 ACP 13+1 3.90″ Stainless Barrel, Black Stainless Steel Optic Ready/Serrated Slide, Gray Aluminum Frame w/Picatinny Rail, Black Vertec Grip
Original price was: $999.00.$949.05Current price is: $949.05.
200 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The 80X Cheetah includes a smaller Vertec style grip profile, the Xtreme SA/DA, skeletonized hammer and is optics ready. Includes two magazines.
Looking for the best prices on Beretta USA SPEC0716A 80X Cheetah Micro-Compact Frame 380 ACP 13+1 3.90″ Stainless Barrel, Black Stainless Steel Optic Ready/Serrated Slide, Gray Aluminum Frame w/Picatinny Rail, Black Vertec Grip by Beretta? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 082442976938 |
|---|---|
| Manufacturer | Beretta |
| Manufacturer Part Number | SPEC0716A |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Length | 3.90" |
| Caliber/Gauge | .380 ACP |
| Capacity | 13 + 1 |
| Safety | Thumb |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 14.4000 |
| Model | 80X Cheetah |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 4.5 |
| Package Width | 14.5 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Shipping Weight | 6.35 |
| Sights | 3 Dot |
| Sights Type | FIXED |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
The 80X Cheetah includes a smaller Vertec style grip profile, the Xtreme SA/DA, skeletonized hammer and is optics ready. Includes two magazines.
Looking for the best prices on Beretta USA SPEC0716A 80X Cheetah Micro-Compact Frame 380 ACP 13+1 3.90″ Stainless Barrel, Black Stainless Steel Optic Ready/Serrated Slide, Gray Aluminum Frame w/Picatinny Rail, Black Vertec Grip by Beretta? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 082442976938 |
|---|---|
| Manufacturer | Beretta |
| Manufacturer Part Number | SPEC0716A |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Length | 3.90" |
| Caliber/Gauge | .380 ACP |
| Capacity | 13 + 1 |
| Safety | Thumb |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| ATF Type | Pistol |
| Length | 14.4000 |
| Model | 80X Cheetah |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 4.5 |
| Package Width | 14.5 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Shipping Weight | 6.35 |
| Sights | 3 Dot |
| Sights Type | FIXED |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |