Online Only

SAVAGE 334 243 WIN 20″ MATTE – BLACK/BLACK SYN STOCK
Original price was: $429.03.$407.58Current price is: $407.58.
Sale
Bergara Rifles BPBA1765PRC 6.5 PRC 26″ Contoured Stainless Steel
Original price was: $1,249.99.$1,187.49Current price is: $1,187.49.
1 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 043125065240 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA17-65PRC |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RECEIVER |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Length | 26" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.8 |
| UPC | 043125065240 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA17-65PRC |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RECEIVER |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Length | 26" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.8 |