Online Only

WINCHESTER SUPER X HEAVY GAME HB 16G 23/4 11/8 #4 25RD BX 250RD CASE
Original price was: $23.62.$22.44Current price is: $22.44.
Sale
FEDERAL 12GA 3-1/2″ 1-1/2OZ BB 25 RD/BX 10 BX/CS
Original price was: $40.01.$38.01Current price is: $38.01.
10 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 604544623185 |
|---|---|
| Manufacturer | Federal Ammunition |
| Manufacturer Part Number | PWBX134BB |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | BB |
| Length | 3.50" |
| Model | Federal Premium |
| Product Type | Steel Shot |
| Shipping Weight | 3.3 |
| Shot Size | BB |
| Shot Weight | 1 1/2 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 1.52 |
| UPC | 604544623185 |
|---|---|
| Manufacturer | Federal Ammunition |
| Manufacturer Part Number | PWBX134BB |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Grains | BB |
| Length | 3.50" |
| Model | Federal Premium |
| Product Type | Steel Shot |
| Shipping Weight | 3.3 |
| Shot Size | BB |
| Shot Weight | 1 1/2 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 1.52 |