Online Only

AERO PRECISION SOLUS SA MAGNUM – .540 BOLT FACE
Original price was: $888.86.$844.42Current price is: $844.42.
Sale
FIERCE FIREARMS REAPER H-TAC 7MM BC BZN 24″
Original price was: $2,499.00.$2,374.05Current price is: $2,374.05.
1 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 853418406632 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | FRHT7MMBC24BZ |
| Package Height | 3.25 |
| ATF Type | RIFLE |
| Caliber/Gauge | 7MM BACKCOUNTRY |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Barrel Length | 24" C3 Carbon Barrel |
| Package Width | 8.0 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.8 |
| Product Type | Rifle |
| Action | Bolt Action |
| UPC | 853418406632 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | FRHT7MMBC24BZ |
| Package Height | 3.25 |
| ATF Type | RIFLE |
| Caliber/Gauge | 7MM BACKCOUNTRY |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Barrel Length | 24" C3 Carbon Barrel |
| Package Width | 8.0 |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.8 |
| Product Type | Rifle |
| Action | Bolt Action |