Online Only

SAVAGE 334 308WIN 20″ MATTE – BLACK/WALNUT STOCK
Original price was: $574.41.$545.69Current price is: $545.69.
Sale
FIERCE FIREARMS TWISTED ROGUE 300W BLK/FOR 20″
Original price was: $1,750.00.$1,662.50Current price is: $1,662.50.
1 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 853418403075 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | TWROG300WIN20BF |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 8.25 |
| UPC | 853418403075 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | TWROG300WIN20BF |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 8.25 |