Online Only
GP 197892029933 STRIBG SP9A1 9M PST SBT BRC FDE
GP 197892029933 STRIBG SP9A1 9M PST SBT BRC FDE
$1,126.47
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The Grand Power SP9A1 Stribog features a threaded barrel w/thread protector; M-LOK handguard, Iron sights; Picatinny rail receiver and rear Picatinny rail to add a brace. Includes one 30rd curved magazine, two 30rd straight magazines and plastic hard case.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on GP 197892029933 STRIBG SP9A1 9M PST SBT BRC FDE by Grand Power? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Katy
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 197892029933 |
|---|---|
| Manufacturer | Grand Power |
| Manufacturer Part Number | 197892029933 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Sights | Iron |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |
The Grand Power SP9A1 Stribog features a threaded barrel w/thread protector; M-LOK handguard, Iron sights; Picatinny rail receiver and rear Picatinny rail to add a brace. Includes one 30rd curved magazine, two 30rd straight magazines and plastic hard case.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on GP 197892029933 STRIBG SP9A1 9M PST SBT BRC FDE by Grand Power? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Katy
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 197892029933 |
|---|---|
| Manufacturer | Grand Power |
| Manufacturer Part Number | 197892029933 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Sights | Iron |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |





