Online Only

Savage Arms 67064 Stance XR 9mm 13+1 3.20″ Natural Black Nitride Ported Stainless Steel Slide FDE Glass Filled Nylon Grip Ambidextrous
Original price was: $437.49.$415.62Current price is: $415.62.
Sale
Kahr Arms CT9093CB CT9 9mm Luger 8+1 4″ Barrel, Black Polymer Frame, Serrated Matte Black Stainless Steel Slide & Texture Polymer Grip
Original price was: $367.46.$349.09Current price is: $349.09.
19 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The Kahr Arms CT9 is a 9mm handgun with 4″ barrel, black polymer frame, matte black stainless steel slide, and comes in a cardboard box with one magazine.
Looking for the best prices on Kahr Arms CT9093CB CT9 9mm Luger 8+1 4″ Barrel, Black Polymer Frame, Serrated Matte Black Stainless Steel Slide & Texture Polymer Grip by Kahr Arms? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 602686422567 |
|---|---|
| Manufacturer | Kahr Arms |
| Manufacturer Part Number | CT9093CB |
| Slide Description | Serrated Stainless Steel |
| Sights Type | Pinned Polymer Front/Drift Adjustable Rear |
| Safety | No |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 8 + 1 |
The Kahr Arms CT9 is a 9mm handgun with 4″ barrel, black polymer frame, matte black stainless steel slide, and comes in a cardboard box with one magazine.
Looking for the best prices on Kahr Arms CT9093CB CT9 9mm Luger 8+1 4″ Barrel, Black Polymer Frame, Serrated Matte Black Stainless Steel Slide & Texture Polymer Grip by Kahr Arms? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 602686422567 |
|---|---|
| Manufacturer | Kahr Arms |
| Manufacturer Part Number | CT9093CB |
| Slide Description | Serrated Stainless Steel |
| Sights Type | Pinned Polymer Front/Drift Adjustable Rear |
| Safety | No |
| Action | Double Action Only |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 8 + 1 |