Online Only

DANIEL DEFENSE DDM4 PDW SBR 300BLK 7″ COBALT
Original price was: $2,587.50.$2,458.13Current price is: $2,458.13.
Sale
KRISS USA VECTOR SBR 10MM 5.5″ BLK 33+1
Original price was: $1,631.99.$1,550.39Current price is: $1,550.39.
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 811607039993 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-3SBL00 |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Action | Semi-Auto |
| Shipping Weight | 1.0 |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Barrel Length | 5.5" |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |
| UPC | 811607039993 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV10-3SBL00 |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Sights | Low Profile Flip Sights |
| Action | Semi-Auto |
| Shipping Weight | 1.0 |
| Number of Magazines | 1 33 rd. |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Barrel Length | 5.5" |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |