Online Only

SAVAGE ARMS STANCE XR MC9MS NS 9MM GRY
Original price was: $564.49.$536.27Current price is: $536.27.
Sale
MR920 Foundation Series 9MM 4 inch barrel 15 Round Black Optic Ready
Original price was: $623.75.$592.56Current price is: $592.56.
45 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810013439236 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SDWS SS-1306 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 7.13 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 10.7 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Sights Type | Fixed Sights |
| UPC | 810013439236 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SDWS SS-1306 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 7.13 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 10.7 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Sights Type | Fixed Sights |