Online Only

Savage Stance XR MC9MS Handgun 9mm Luger 10(1)&13(1)rd Magazines 3.2″ Barrel Gray Manual Safety w/CTS-500 Red Dot
Original price was: $654.11.$621.40Current price is: $621.40.
Sale
Oa Defense OA2311CMPTPLSHDSSTD17 2311 Compact Plus Kit 9×19 17rd 4.25″ Black DLC High Desert Sage Optic Ready 17-4 Stainless Steel Slide High Desert Sage Polymer Grip Ambidextrous
Original price was: $2,229.59.$2,118.11Current price is: $2,118.11.
1 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Includes: (3) 17-round OA magazines, (4) Slide Plates (3 optic mounts + iron sights)
Looking for the best prices on Oa Defense OA2311CMPTPLSHDSSTD17 2311 Compact Plus Kit 9×19 17rd 4.25″ Black DLC High Desert Sage Optic Ready 17-4 Stainless Steel Slide High Desert Sage Polymer Grip Ambidextrous by OA DEFENSE? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 850055310278 |
|---|---|
| Manufacturer | OA DEFENSE |
| Manufacturer Part Number | OA2311CMPTPLSHDSSTD17 |
| Capacity | 17 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.25" |
| Action | Single Action |
| Safety | Ambidextrous |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| Product Type | Single Action Only |
| Sights | Night Sights |
| Model | 2311 |
Includes: (3) 17-round OA magazines, (4) Slide Plates (3 optic mounts + iron sights)
Looking for the best prices on Oa Defense OA2311CMPTPLSHDSSTD17 2311 Compact Plus Kit 9×19 17rd 4.25″ Black DLC High Desert Sage Optic Ready 17-4 Stainless Steel Slide High Desert Sage Polymer Grip Ambidextrous by OA DEFENSE? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 850055310278 |
|---|---|
| Manufacturer | OA DEFENSE |
| Manufacturer Part Number | OA2311CMPTPLSHDSSTD17 |
| Capacity | 17 + 1 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.25" |
| Action | Single Action |
| Safety | Ambidextrous |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| Product Type | Single Action Only |
| Sights | Night Sights |
| Model | 2311 |