Online Only

SAVAGE 334 6.5CM 22″ MATTE – BLACK/BLACK SYN STOCK
Original price was: $417.50.$396.63Current price is: $396.63.
Sale
PROOF RESEARCH ELEVATION 2.0 7MAG TFDE 22″
Original price was: $3,399.00.$3,229.05Current price is: $3,229.05.
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 843068137642 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 137642 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| ATF Type | RIFLE |
| Shipping Weight | 11.2 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8.4 |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Package Height | 4.7 |
| Package Width | 14.2 |
| UPC | 843068137642 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 137642 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| ATF Type | RIFLE |
| Shipping Weight | 11.2 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8.4 |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Package Height | 4.7 |
| Package Width | 14.2 |