Online Only

DIAMONDBACK FIREARMS DB10 SBR 308WIN BLK 13.5″
Original price was: $1,171.20.$1,112.64Current price is: $1,112.64.
Sale
Q BOOM BOX 8.6BLK 12″ SBR
Original price was: $4,500.00.$4,275.00Current price is: $4,275.00.
66 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810152960783 |
|---|---|
| Manufacturer | Q LLC |
| Manufacturer Part Number | BOOMBOX-86-12IN-SBR |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Barrel Length | 12" |
| Caliber/Gauge | 8.6 BLACKOUT |
| Capacity | 20 + 1 |
| Model | Boombox |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1:3" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 1.0 |
| UPC | 810152960783 |
|---|---|
| Manufacturer | Q LLC |
| Manufacturer Part Number | BOOMBOX-86-12IN-SBR |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Short Barrel Rifle |
| Barrel Length | 12" |
| Caliber/Gauge | 8.6 BLACKOUT |
| Capacity | 20 + 1 |
| Model | Boombox |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1:3" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 1.0 |