Online Only

Savage Stance XR MC9 Handgun 9mm Luger 10(1)&13(1)rd Magazines 3.2″ Barrel Gray No Safety
Original price was: $491.74.$467.15Current price is: $467.15.
Sale
SAR USA SAR9 SPORT PLATN 9MM PSTL
Original price was: $576.39.$547.57Current price is: $547.57.
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Sarrilmaz
Looking for the best prices on SAR USA SAR9 SPORT PLATN 9MM PSTL by SAR Arms? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 850020252169 |
|---|---|
| Manufacturer | SAR Arms |
| Manufacturer Part Number | SAR9SPTPT |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5.20" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual Thumb |
| Sights | 3 Dot |
| Sights Type | 3-Dot |
| Slide Description | Serrated Platinum Cerakote Steel with Ports |
| Units per Box | 1 |
Sarrilmaz
Looking for the best prices on SAR USA SAR9 SPORT PLATN 9MM PSTL by SAR Arms? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 850020252169 |
|---|---|
| Manufacturer | SAR Arms |
| Manufacturer Part Number | SAR9SPTPT |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5.20" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual Thumb |
| Sights | 3 Dot |
| Sights Type | 3-Dot |
| Slide Description | Serrated Platinum Cerakote Steel with Ports |
| Units per Box | 1 |