Online Only

SAVAGE ARMS STANCE XR MC9MS NS 9MM GRY
Original price was: $564.49.$536.27Current price is: $536.27.
Sale
SAR USA SAR9X COMPACT BLK/STS 9MM PSTL
Original price was: $618.05.$587.15Current price is: $587.15.
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810075871043 |
|---|---|
| Manufacturer | SAR Arms |
| Manufacturer Part Number | SAR9CXST |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15rd |
| Safety | Manual Thumb |
| Sights Type | ADJUSTABLE |
| Slide Description | Serrated SS w/Ports |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 810075871043 |
|---|---|
| Manufacturer | SAR Arms |
| Manufacturer Part Number | SAR9CXST |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15rd |
| Safety | Manual Thumb |
| Sights Type | ADJUSTABLE |
| Slide Description | Serrated SS w/Ports |
| Units per Box | 1 |