Online Only

SAVAGE ARMS STANCE XR MC9 NS 9MM FDE
Original price was: $499.99.$474.99Current price is: $474.99.
Sale
SARSILMAZ SAR9 9MM PSTL STS
Original price was: $459.99.$436.99Current price is: $436.99.
9 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
SARSILMAZ SAR9 9MM PSTL STS
Looking for the best prices on SARSILMAZ SAR9 9MM PSTL STS by SAR Arms? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 858763007138 |
|---|---|
| Manufacturer | SAR Arms |
| Manufacturer Part Number | SAR9ST |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Slide Description | Serrated SS |
| Number of Magazines | 1 |
| Safety | Manual Thumb |
| Sights Type | 3-Dot |
| Sights | 3 Dot |
| Units per Box | 1 |
| Product Type | Striker Fired |
SARSILMAZ SAR9 9MM PSTL STS
Looking for the best prices on SARSILMAZ SAR9 9MM PSTL STS by SAR Arms? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 858763007138 |
|---|---|
| Manufacturer | SAR Arms |
| Manufacturer Part Number | SAR9ST |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Slide Description | Serrated SS |
| Number of Magazines | 1 |
| Safety | Manual Thumb |
| Sights Type | 3-Dot |
| Sights | 3 Dot |
| Units per Box | 1 |
| Product Type | Striker Fired |