Online Only

SAVAGE 334 308WIN 20″ MATTE – BLACK/WALNUT STOCK
Original price was: $574.41.$545.69Current price is: $545.69.
Sale
SAVAGE ARMS AXIS 2 CPT 6.5CR BL/FDE LH
Original price was: $424.99.$403.74Current price is: $403.74.
12 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 011356321367 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32136-SAV |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.6 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.6 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 011356321367 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32136-SAV |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.6 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.6 |
| Sights | No Sights |