Online Only

SAVAGE RASCAL YOUTH SINGLESHOT – 22LR ACCU TRIGGER BLUED/PINK
Original price was: $162.49.$154.37Current price is: $154.37.
Sale
Savage AXIS 2 Compact Gray Left Hand Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 20″ Barrel Synthetic Gray Stock
Original price was: $424.99.$403.74Current price is: $403.74.
10 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Features:
Specifications:
Looking for the best prices on Savage AXIS 2 Compact Gray Left Hand Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 20″ Barrel Synthetic Gray Stock by Savage? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 011356321435 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32143-SAV |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.65 |
| Sights | No Sights |
Features:
Specifications:
Looking for the best prices on Savage AXIS 2 Compact Gray Left Hand Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 20″ Barrel Synthetic Gray Stock by Savage? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 011356321435 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32143-SAV |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 8.65 |
| Sights | No Sights |