Online Only

Savage Arms 67064 Stance XR 9mm 13+1 3.20″ Natural Black Nitride Ported Stainless Steel Slide FDE Glass Filled Nylon Grip Ambidextrous
Original price was: $437.49.$415.62Current price is: $415.62.
Sale
SIG SAUER P365X 9MM ROMEO-X 12+1
Original price was: $922.50.$876.38Current price is: $876.38.
43 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 798681689385 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | 365X9BXR3RXX |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 12 + 1 |
| Length | 6'' |
| Magazine Included | 2 x 12-Round |
| Model | P365 |
| Number of Magazines | 2 12 rd. Steel Magazines |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| ATF Type | Pistol |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 7.5 |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| UPC | 798681689385 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | 365X9BXR3RXX |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 12 + 1 |
| Length | 6'' |
| Magazine Included | 2 x 12-Round |
| Model | P365 |
| Number of Magazines | 2 12 rd. Steel Magazines |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 2.4 |
| Sights | Night Sights |
| Sights Type | XRAY3 Day/Night |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| ATF Type | Pistol |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 7.5 |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |