Online Only
SPRINGFIELD ARMORY SAINT VICTOR PISTOL 9MM 5.5″LC
SPRINGFIELD ARMORY SAINT VICTOR PISTOL 9MM 5.5″LC
$1,062.50
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 706397992651 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | STV95509BLC |
| Action | Semi-Auto |
| Rate of Twist | 1-in-10 |
| Shipping Weight | 8.6 |
| Sights | No Sights |
| Product Type | Specialty Handgun |
| Package Width | 12.8 |
| Barrel Length | 5.5" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. Colt Magazine |
| Package Height | 3.7 |
| UPC | 706397992651 |
|---|---|
| Manufacturer | Springfield Armory |
| Manufacturer Part Number | STV95509BLC |
| Action | Semi-Auto |
| Rate of Twist | 1-in-10 |
| Shipping Weight | 8.6 |
| Sights | No Sights |
| Product Type | Specialty Handgun |
| Package Width | 12.8 |
| Barrel Length | 5.5" |
| ATF Type | Pistol |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. Colt Magazine |
| Package Height | 3.7 |





