Online Only

Sig Sauer Juliet3-Micro Magnifier – 3x22mm Push Button with Spacers – Black
Original price was: $191.99.$182.39Current price is: $182.39.
Sale
EOTECH 5X MAGNIFIER G45 STS – MOUNT QD TAN
Original price was: $715.00.$679.25Current price is: $679.25.
20 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| PRODUCT SPECIFICATIONS: | ||
| Dimension | 3.25 X 4.90 X 7.05 | |
| Height | 3.2500 | |
| Width | 4.9000 | |
| Length | 7.0500 | |
| TYPE/COLOR | 5X MAGNIFICATION FIXED | |
| SIZE/FINISH | TAN | |
| MATERIAL | ALUMINUM/POLYMER | |
| AR-15 ACCESSORY | Y | |
| NO SALE TO GUAM | ||
| NO SALE TO PUERTO RICO | ||
| NO SALE TO VIRGIN ISLANDS | ||
Looking for the best prices on EOTECH 5X MAGNIFIER G45 STS – MOUNT QD TAN by EOTech? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 672294300472 |
|---|---|
| Manufacturer | EOTech |
| Manufacturer Part Number | G45STSTAN |
| Eye Relief | 2.60" |
| Length | 3.90" |
| Magnification | 5x |
| Model | G45 |
| Power | 5X |
| Product Type | Accessory-Lasers and Sights |
| Shipping Weight | 0.0 |
| State Restriction (Guam) | NO SALE TO GUAM |
| State Restriction (PR) | NO SALE TO PUERTO RICO |
| State Restriction (VI) | NO SALE TO VIRGIN ISLANDS |
| PRODUCT SPECIFICATIONS: | ||
| Dimension | 3.25 X 4.90 X 7.05 | |
| Height | 3.2500 | |
| Width | 4.9000 | |
| Length | 7.0500 | |
| TYPE/COLOR | 5X MAGNIFICATION FIXED | |
| SIZE/FINISH | TAN | |
| MATERIAL | ALUMINUM/POLYMER | |
| AR-15 ACCESSORY | Y | |
| NO SALE TO GUAM | ||
| NO SALE TO PUERTO RICO | ||
| NO SALE TO VIRGIN ISLANDS | ||
Looking for the best prices on EOTECH 5X MAGNIFIER G45 STS – MOUNT QD TAN by EOTech? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 672294300472 |
|---|---|
| Manufacturer | EOTech |
| Manufacturer Part Number | G45STSTAN |
| Eye Relief | 2.60" |
| Length | 3.90" |
| Magnification | 5x |
| Model | G45 |
| Power | 5X |
| Product Type | Accessory-Lasers and Sights |
| Shipping Weight | 0.0 |
| State Restriction (Guam) | NO SALE TO GUAM |
| State Restriction (PR) | NO SALE TO PUERTO RICO |
| State Restriction (VI) | NO SALE TO VIRGIN ISLANDS |