Online Only

Winchester Ammo X4134 Super X Heavy Game Load High Brass 410Gauge 3″ 11/16oz 4Shot 25 Per Box/10 Case
Original price was: $23.03.$21.88Current price is: $21.88.
Sale
Federal WF107BB Speed-Shok 10Gauge 3.50″ 1 1/2oz BBShot 25 Per Box/10 Case
Original price was: $41.16.$39.10Current price is: $39.10.
20 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Federal’s Speed-Shok delivers a clean kill. Its high-performance primer and fast-burning powder dramatically reduce residue, while its optimized velocities knock birds out of the sky.
Looking for the best prices on Federal WF107BB Speed-Shok 10Gauge 3.50″ 1 1/2oz BBShot 25 Per Box/10 Case by Federal Ammunition? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 029465027957 |
|---|---|
| Manufacturer | Federal Ammunition |
| Manufacturer Part Number | WF107BB |
| Caliber/Gauge | 10 Gauge |
| Grains | BB |
| Length | 3.50" |
| Model | Speed-Shok |
| Product Type | Steel Shot |
| Shipping Weight | 3.535 |
| Shot Size | BB |
| Shot Weight | 1 1/2 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 1.56 |
Federal’s Speed-Shok delivers a clean kill. Its high-performance primer and fast-burning powder dramatically reduce residue, while its optimized velocities knock birds out of the sky.
Looking for the best prices on Federal WF107BB Speed-Shok 10Gauge 3.50″ 1 1/2oz BBShot 25 Per Box/10 Case by Federal Ammunition? Freedom Firearms proudly serves Katy with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 029465027957 |
|---|---|
| Manufacturer | Federal Ammunition |
| Manufacturer Part Number | WF107BB |
| Caliber/Gauge | 10 Gauge |
| Grains | BB |
| Length | 3.50" |
| Model | Speed-Shok |
| Product Type | Steel Shot |
| Shipping Weight | 3.535 |
| Shot Size | BB |
| Shot Weight | 1 1/2 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 1.56 |